Menu

Znakowanie produktów reklamowych

znakowanie-sitodruk-gadżety-reklamowe

Sitodruk Jest metodą znakowania stosowaną do zadrukowania wyłącznie płaskich powierzchni. Szczególnie polecana przez nas do zdobienia tekstyliów (t-shirty, produkty nylonowe, czapki, parasole, itd). Wykonujemy nadruki full color, 3D, brokatowe.

 

znakowanie-laser-gadżety-reklamowe

Laser Umożliwia bardzo trwałe i precyzyjne znakowanie różnego rodzaju powierzchni twardych, takich jak, metal, drewno, szkło czy skórę. Promień lasera sterowany jest za pomocą komputera, dzięki czemu urządzenie jest bardzo wydajne, nawet przy dużych nakładach.

 

znakowanie-tampodruk-gadżety-reklamowe

Tampodruk Technika odpowiednia do prawie wszystkich kształtów i powierzchni. Farba jest przenoszona na przedmiot za pomocą elastycznej gumy silikonowej. Możemy drukować wzory, które zawierają do 6 kolorów. Tampodruk jest techniką najczęściej stosowaną to znakowania takich produktów jak: długopisy, breloki, zapalniczki, pamięci pendrive, zegary i wiele innych.

 

znakowanie-haft-gadżety-reklamowe

Haft Jest techniką polegającą na wyszywaniu Państwa loga na wszelkiego rodzaju testyliach. Metody tej używa się głównie do zdobienia, bluz polarowych, kurtek, czapek, spodni roboczych jak i toreb podróżnych czy plecaków. Cena haftu w przeciwieństwie do innych metod nie zależy od ilości kolorów lecz od rozmiarów haftowanego motywu a co się z tym wiąże od ilości ściegów.

 

znakowanie-tłoczenie-gadżety-reklamowe

Tłoczenie Umożliwia w oryginalny sposób znakowanie produktów wykonanych ze skóry lub eko-skóry. Dzięki nagrzanej matrycy, oraz dużemu naciskowi, logo przenoszone(wytłaczane) jest na materiale. Poza tradycyjną - bezbarwną formą tłoczenia istnieje możliwość wtłaczania folii metalicznej, dającej niepowtarzalny efekt.

znakowanie-ceramika-gadżety-reklamowe

 

Ceramika Technika nanoszenia wzoru odbywa się poprzez wypalanie kalki ceramicznej lub druku bezpośredniego, w temperaturze do  800°C, co pozwala uzyskać bardzo dużą trwałość wykonanego zdobienia. Tak naniesiony wydruk jest odporny na ścieranie, podgrzewanie w kuchenkach mikrofalowych, mycie mechaniczne i działanie większości chemicznych środków czyszczących.

Biuro

TEYA Agencja Reklamowa
Kossaka 4/10
83-000 Pruszcz Gdański
Polska

Więcej na temat nowości

Aktualności z branży marketingowej i wszelkie nowości znajdziesz na naszym Fanpage - POLUB NAS NA FACEBOOKU.

Dołącz do naszej społeczności w social media

Facebook