Menu

O nas

Agencja Reklamowa TEYA to profesjonalny dostawca usług marketingowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie promowania marki. Nasza oferta obejmuje głównie odzież reklamową i roboczą wiodących producentów, jak i szeroki asortyment artykułów reklamowych. Dbając o jakość świadczonych usług oraz ich terminowość współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami z kraju oraz UE.

Przekonaj się o naszej rzetelności i poznaj usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy pełną obsługę od doboru materiałów marketingowych przez profesjonalny branding po realizację zamówienia. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw oraz pojedynczych kontrahentów. Razem z nami zrealizujesz swoją strategię marketingową.

Naszym największym atutem jest dostarczanie w krótkim terminie najwyższej jakości produktów reklamowych z logo klienta lub dowolną grafiką. Głównie jest to odzież reklamowa i robocza wiodących producentów, jak i szeroki asortyment artykułów reklamowych. Dbając o jakość świadczonych usług oraz ich terminowość współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami z kraju oraz UE.

Nasza działalność to również usługi związane z projektowaniem i drukiem szeroko pojętych materiałów poligraficznych. Jesteśmy również importerem i dostawcą materiałów reklamowych.

Dzięki TEYA wizerunek Państwa marki będzie rozpoznawalny i dobrze kojarzony na rynku.

Biuro

TEYA Agencja Reklamowa
Kossaka 4/10
83-000 Pruszcz Gdański
Polska

Więcej na temat nowości

Aktualności z branży marketingowej i wszelkie nowości znajdziesz na naszym Fanpage - POLUB NAS NA FACEBOOKU.

Dołącz do naszej społeczności w social media

Facebook