usługi TEYA

Znakowanie produktów reklamowych

Zapraszamy do zapoznania się z technikami znakowania dostępnymi w Agencji Reklamowej TEYA. Współpracujemy z podwykonawcami oferującymi najwyższy poziom usług. Koordynujemy proces realizacji. Dopilnujemy najdrobniejszych szczegółów. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sitodruk

Metoda znakowania stosowana do zadrukowania wyłącznie płaskich powierzchni. Szczególnie polecana do zdobienia tekstyliów (t-shirty, produkty nylonowe, czapki, parasole, itd). Wykonujemy nadruki full color, 3D, brokatowe.

Agencja Reklamowa TEYA znakowanie laserem
Laser

Umożliwia bardzo trwałe i precyzyjne znakowanie różnego rodzaju powierzchni twardych: metal, drewno, szkło czy skóra. Promień lasera sterowany jest za pomocą komputera, dzięki czemu urządzenie jest bardzo wydajne, nawet przy dużych nakładach.

Agencja Reklamowa TEYA tampodruk
Tampodruk

Technika odpowiednia do prawie wszystkich kształtów i powierzchni. Stosowana do znakowania takich produktów jak: długopisy, breloki, pamięci pendrive. Farba jest przenoszona na przedmiot za pomocą elastycznej gumy silikonowej.

Haft

Polega na wyszywaniu Państwa logo na wszelkiego rodzaju testyliach. Metody tej używa się głównie do zdobienia: bluz polarowych, kurtek, czapek, spodni roboczych jak i toreb podróżnych czy plecaków. Cena haftu w przeciwieństwie do innych metod nie zależy od ilości kolorów lecz od rozmiarów haftowanego motywu, a co się z tym wiąże,  od ilości ściegów.

Agencja Reklamowa TEYA tłoczenie
Tłoczenie

Umożliwia w oryginalny sposób znakowanie produktów wykonanych ze skóry lub eko-skóry. Dzięki nagrzanej matrycy, oraz dużemu naciskowi, logo przenoszone(wytłaczane) jest na materiale. Poza tradycyjną, bezbarwną formą tłoczenia istnieje możliwość wtłaczania folii metalicznej, dającej niepowtarzalny efekt.

Agencja Reklamowa TEYA ceramika
Ceramika

Technika nanoszenia wzoru odbywa się poprzez wypalanie kalki ceramicznej lub druku bezpośredniego, w temperaturze do  800°C, co pozwala uzyskać bardzo dużą trwałość wykonanego zdobienia. Tak naniesiony wydruk jest odporny na ścieranie, podgrzewanie w kuchenkach mikrofalowych, mycie mechaniczne i działanie większości chemicznych środków czyszczących.